Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

 Каталог підприємств Закарпаття

Журнал "УНІКУМ. Унікальне Закарпаття"

        На Закарпатті чимало привабливих місцин, архітектурних пам’яток, гастрономічних родзинок, культурних атракцій, непересічних особистостей і цікавих підприємств. Наші люди свято бережуть скарби, подаровані їм природою величних Карпатських гір і дрімучих лісів. Закарпаття тому й унікальне, бо повсякденне життя і побут наших людей тісно переплелися з народними традиціями.

 Довідник «Ділове Закарпаття»: таланти, ідеї та «золоті рибки»

         19 років тому на Закарпатті світ побачив перший випуск довідника «Золоті сторінки України». Тоді, у 1996-му, він називався «Місто над Ужем» і на 180-ти своїх сторінках розмістив близько 600 підприємств і ор-ганізацій області. Вже через три роки видання перейменували на «Ділове Закарпаття». Минали часи, довідник «товстішав», щоразу вдоско-налювався і вже сьогодні є настільною книгою мало не в кожному закарпатському домі та офісі. Адже нині він інформує людей про тисячі бізнесових структур, установ і закладів нашого краю. 

 logo ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ
ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБИ

Ужгородське військове лісництво

ЗАБЕЗПЕЧУЄ ОХОРОНУ ТА ЗАХИСТ ЛІСІВ 

logo
Готельний комплекс «Олімп» порадує Вас 

10 тисяч творів на площі понад 1300 квадратних метрів

Закарпатський обласний художній музей ім. Йосипа Бокшая завершує класичний рік і розпочинає рік модерний.

 logo 
   laki

   Лаки Фарби, магазин

 logo 
   laki

   »

-->
Rekta

   Компанія «Ректа» - системний інтегратор в сфері автоматизації торгівлі, склад виробництва та інших галузях економіки. Наша мета робити Ваш бізнес більш ефективним, керованим та конкурентноздатним.

Об'єднати вміст


Об'єднати вміст