Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Ено Меблі ЛТД

 ТОВ "ЕНО МЕБЛІ ЛТД"

logo - курс на розвиток

 Ти прийшов з рішенням чи ти є частиною проблеми?
 Підприємство ТОВ «ЕНО Меблі Лтд» булозасноване 1995 року на базіколишньогоМукачівськогомеблевогокомбінату.  До речі, назва «ЕНО» походить віддавньошведської, що в перекладіозначає «Іван». Так називався один з перших виробівпідприємства – стілець, який ми виготовляємо до сих пір, за цей час він став свого роду нашим символом.

АсортиментвиробівТОВ «ЕНО Меблі ЛТД» налічуєблизько 60 артикулів. Основною продукцією є: розкладністоли, стільці, табурети, крісла, дитячімеблі. Найкраща деревина використовується для виготовленнямеблів, з рештивиготовляємопаливні дрова з тирси – паливнібрикети, таким чином, використовуємолісоматеріалповністю.

ТОВ «ЕНО Меблі Лтд» володієвсіманеобхіднимиліцензіями  та дозволами на проведеннязаготівельнихробіт. Використовуючиглибокупереробкусировини, ми виготовляємоекологічночиступродукцію, яка відповідаєміжнародним стандартам якості та безпеки. Для оздобленнявикористовуються лаки та фарби на воднійоснові, абсолютно безпечнінавіть для дітей. Готовівироби перед пакуваннямпроходятьінспекторський контроль якостівідповідно до вимогклієнтів. Окрім того, вся продукція проходить необхіднетестування у внутрішнійлабораторії та незалежнійлабораторії ЛГА, Нюрнберг (Німеччина) відповідно до міжнароднихстандартів.

Працюємо із замовленнями від іноземних партнерів. Маємо нестандартне обладнання, виготовлене власними силами, що дозволяє робити спеціальні замовлення, працює інженерно-конструкторський відділ та експериментальна дільниця, спеціалісти яких можуть виготовити виріб за ескізом. При виготовленні таких замовлень  слідкуємо за якістю та безпечністю виробів, адаптуємо їх до міжнародних стандартів.

Інженерно-технічними кадрами підприємство поповнюється за рахунок місцевих вузів. Окрім того, ТОВ «ЕНО Меблі Лтд» бере активну участь у підготовці і навчанні власних кадрів. Ми отримали ліцензію державного взірця та розробили спеціальну програму навчання без відриву від виробництва працівників таких спеціальностей: верстатник деревообробних верстатів, тракторист (лісозаготівельні роботи), лісоруб. На території підприємства функціонують гардеробна, пральня, їдальня. Ми пропонуємо гідну заробітну плату, добрі умови праці, забезпечуємо транспортування працівників на й з роботи, оплачуємо 60% вартості харчування працівників. Працює фірмовий магазин, де можна ознайомитися з продукцією ТОВ «ЕНО Меблі Лтд» та придбати її за цінами виробника.

На сьогодні вироби ТОВ «ЕНО Меблі Лтд» користуються стабільним і стійким попитом, збільшуються обсяги замовлень від іноземних партнерів. Переважна частина продукції виготовляється на замовлення всесвітньо відомого Шведського концерну IKEA з реалізації меблів. Відомими споживачами виробів ЕНО є компанії Argos (Великобританія), Lutz (Австрія), Bega (Німеччина), Szynaka (Польща), Pinolino (Німеччина). Найближчим часом плануємо розширення виробництва, налагодження роботи у дві зміни, вихід на нові ринки збуту.

м. Мукачево,
вул. Свалявська, 76
 (03131) 3 66 24
 (03131) 3 68 89