Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ Ужгородської міської ради

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ
Ужгородської міської ради
88000, м.Ужгород, пл.Жупанатська,3
тел.: 61-30-90, тел./факс: 3-32-22
e-mail: osvita@osvita-uzhgorod.gov.ua
​www.osvita-uzhgorod.gov.ua

Бабунич Оксана Юріївна 
Начальник управління  освіти 
Ужгородської міської ради

 

 

 

 Управління освіти є виконавчим органом Ужгородської міської ради і здійснює управління загальноосвітніми та дошкільними навчальними закладами усіх типів.
 У місті працює 51 навчальний заклад:
 15 загальноосвітніх навчальних закладів, 3 гімназії, 3 ліцеї, 7 навчально-виховних комплексів та 23 дошкільні навчальні заклади. У них навчаються 13254 учні 1-11-х класів та 5539 дошкільнят.
     Структурними підрозділами управління освіти є: відділ шкіл та дошкільних закладів, відділ кадрів, методичний центр, центр практичної психології та соціальної роботи, психолого-медико-педагогічна консультація, відділ бухгалтерського обліку та звітності, матеріально-господарська група.
  З метою підвищення ефективності навчально-виховного процесу, оптимізації його змісту і обсягів за допомогою новітніх технологій, стимулювання учнів до засвоєння нових знань, управління освіти Ужгородської міської ради працює над створенням інноваційного середовища в освітніх установах міста засобами ІКТ та  над реалізацією провідної проблеми спільної діяльності всіх освітніх закладів: «Модернізація моделі полінаціонального та полікультурного особистісно орієнтованого навчання з метою створення умов рівного доступу до здобуття якісної дошкільної та загальної середньої освіти».
  Пріоритетними напрямками діяльності є:
-    комп'ютеризація навчального процесу та впровадження інтернет-технологій, використання віртуальних лабораторій та мультимедії у навчально-виховному процесі; 
-    впровадження в практику роботи загальноосвітніх навчальних закладів методик оцінки якості освіти та необхідного інструментарію моніторингових дослід-жень якості освіти;
-    забезпечення ефективного профільного навчання в старших класах загально-освітніх навчальних закладів;
-    психологічний супровід навчально-виховного процесу в закладах освіти міста;
-  упровадження в закладах освіти системи виховної роботи, спрямованої на формування цілісних світоглядних засад та запобігання правопорушень, насильства і шкідливих звичок учнівської молоді;
-    удосконалення системи дошкільного виховання відповідно до Базового компонента дошкільної освіти  та Програми розвитку  дітей старшого дошкільного віку «Впевнений старт».

 Об'єднати вміст
.