Зараз на сайті 1 користувач та 0 гостей.

Користувачі на сайті

Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака


ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА
КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ
імені Андрія Новака
Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака - лікувально-профілактичний заклад, який надає висококваліфіковану вузькоспеціалізовану стаціонарну та консультативну медичну допомогу третинного рівня населенню Закарпатської області. Звання А.Новака лікарні присвоєно у 2008 році, враховуючи історичне значення та роль у розвитку лікарні її основоположника - Андрія Новака.

88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капушанська , 22
тел.: (0312) 61-55-12, (0312) 61-28-89

   Керівником закладу є лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Яцина Ю.Ю.

   Пріоритетними напрямками розвитку закладу є:
  покращення матеріально-технічної бази та умов надання медичної допомоги хворим;
  вдосконалення медичних технологій та підвищення фахової спеціалізації лікарів; 
​  впровадження новітніх технологій в галузі медицини із створенням нових підрозділів, таких, як торакальна хірургія, відділення ендоскопічної діагностики та мініінвазивної хірургії.
  У складі ЗОКЛ ім. А.Новака функціонують:

   КОНСУЛЬТАТИВНА ПОЛІКЛІНІКА плановою потужністю 250 прийомів за добу, кількість спеціалізованих прийомів становить 37. Основними завданнями обласної консультативної поліклініки є забезпечення консультацій по встановленню, уточненню діагнозу, рекомендації щодо обсягу і методів лікування, визначення потреби в стаціонарній допомозі у відділеннях обласної лікарні чи в інших закладах. Консультативний прийом ведуть штатні лікарі поліклініки, 96% з яких мають вищу категорію, та працівники УжНУ (доценти, к.м.н., професори).
   На базі обласної поліклініки функціонує також обласний Центр планування сім'ї, де проводиться консультативна, діагностично-лікувальна допомога вагітним та гінекологічним хворим, проводиться санітарно-просвітницька робота з підлітками. 

   СТАЦІОНАР на 619 ліжок (19 клінічних відділень). Особливістю стаціонарної допомоги хворим на базі ЗОКЛ є вузька спеціалізація. 
   Ряд вузькоспеціалізованих ліжок є єдиними в області - гематологічні, профпатологічні, ліжка для лікування розсіяного склерозу, імунологічні, реконструктивної та відновлювальної хірургії, для лікування онкологічних захворювань ЛОР-органів, прокто-логічні, судинної хірургії, торакальної хірургії, в тому числі, для лікування хворих з онкопатологією органів грудної клітки. На базі відділення ортопедії та травматології створено обласний центр антирабічної допомоги.

   ПАРАКЛІНІЧНІ СЛУЖБИ, серед яких потужне діагностичне відділення з сателітними центрами комп'ютерної томографії на базі Хустської та Берегівської ЦРЛ; відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії, клініко-діагностична лабораторія, відділення функціональної діагностики, фізіотерапевтичне відділення, центра-лізоване паталого-анатомічне відділення.
   Функціонують 5 сателітних центрів програмного гемодіалізу у Хустській, Тячівській, Виноградівській, Рахівській та Мукачівській ЦРЛ. У 2010 році на базі ЗОКЛ ім. А.Новака створено регіональний центр телемедицини.
   На даний час лікарня є клінічною базою кафедр медичного факультету УжНУ та факультету післядипломної освіти, де працює ряд професорів, доцентів, докторів та кандидатів медичних наук. Також проходять практичну підготовку випускники медичних училищ, майбутні медичні сестри.

 Об'єднати вміст
.