Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР НАУКОВО- ТЕХНІЧНОЇ ТВОРЧОСТІ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді - це позашкільний навчальний заклад, де творчо співпрацюють близько 1400 талановитих гуртківців і 67 педагогів у технічному, художньо-технічному та науковому напрямках. Це - об'єднання з творчим неспокоєм, де кожний здібний учень знаходить можливість для самовираження і радість спілкування в середовищі однодумців.

 

Директор - Зомбор Володимир Юрійович
Заслужений працівник народної освіти України

Функціональна структура центру 
Художньо-технічний напрямок 

Гуртки: кераміки, бісероплетіння, декоративно-прикладного мистецтва, геометричного моделювання, в'язання та вишивання, фітодизайну, української вишивки, художньої обробки матеріалів, фотогуртки. 
Інформаційно-технічний напрямок 
Гуртки: інформатики, радіоконструювання, радіоелектроніки, телерадіожурналістики. 
Спортивно-технічний напрямок
Гуртки: авіамоделювання, ракетомоделювання, картингу і мотоспорту, спортивної радіопеленгації, судномоделювання, історико-технічного стендового моделювання. 
Початково-технічний напрямок 
Гуртки: початкового технічного моделювання, оригамі. 
Предметно-технічний напрямок 
Гуртки: технічного моделювання, фізико-технічні, наукових досліджень у фізиці, математики, хімії, астрономії, досліджень економічних явищ, біології, географії, психології, основ екології, української мови, німецької мови, історико-краєзнавчі, юного біофізика. 
НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИЙ НАПРЯМОК
Навчально-виховний процес організовано в 64 cекціях за 12 напрямами: 
математика, економіка, фізика і астрономія, комп'ютерні науки, технічні науки, хімія, біологія, екологія та аграрні науки, історія, науки про Землю, філософія та суспільствознавство, літературознавство, фольклористика та мистецтвознавство, мовознавство. 

ФОРМИ ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ 
Екскурсії, подорожі, дитячі оздоровчі табори.​

Закарпатський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді
88000, м.Ужгород, вул. Будителів, 1 е-mail: zakocnttum@ukr.net
Тел.: (03122) 3-30-10, факс: 66-81-61

Директор.....................................................................61-59-77
Заступник директора з навчально-методичної роботи..61-59-51 Заступник директора з навчально-виховної роботи......66-81-60 Завідувач відділом (МАН)............................................66-81-61 Бухгалтерія.................................................................66-81-60 Методичний кабінет.....................................................66-81-28 Кабінет інформатики....................................................61-66-85