Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Альфа-Банк

У Альфа-Банку (Україна) 
передовий сервіс 
іде пліч-о-пліч з надійністю!

Комфортні відділення, усміхнені кваліфіковані фахівці, прості і зрозумілі процеси обслуговування - це лише невеликий перелік усіх запропонованих банком зручностей. 

НАДІЙНІСТЬ
Альфа-Банк (Україна) входить у групу найбільших банків України та є частиною міжнародного консорціуму «Альфа-Груп». Банк пишається своєю репутацією надійного і стабільного фінансового інституту зі швидким, зручним сервісом та інноваційним підходом до обслуговування клієнтів. Як частина консорціуму «Альфа-Груп», Альфа-Банк (Україна) використовує весь багатий фінансовий досвід банківської групи, поєднуючи глибоке знання українського ринку та міжнародні стандарти бізнесу, що є однією з конкурентних переваг банку. Підтримка акціонерів шляхом регулярного збільшення капіталу забезпечує високу капіталізацію банку.

ДОВІРА
Основною конкурентною перевагою на сучасному ринку є зразкова репутація. Перш за все, вкладники довіряють Альфа-Банку як партнеру, готовому зберегти і примножити їхній капітал. Для кожного клієнта визначальними є різні чинники, і Банк готовий відповісти на будь-який запит. Ми відомі як прозора фінансова установа, і позиції банку підтверджуються численними рейтингами та дослідженнями, наприклад: рейтинг авторитетного ділового журналу Forbes «20 найефективніших банків», Коммерсантъ-Україна «50 провідних банків України», «ІнвестГазета» Ukrainian Banker Awards-2012.
У результаті, Альфа-Банк демонструє стабільний приріст депозитного портфелю фізичних осіб з 2006 року.    

КЛІЄНТООРІЄНТОВАНІСТЬ
Альфа-Банк представлений у всіх областях України. Регіональна мережа налічує близько 90 відділень, 160 інформаційно-консультаційних центрів, більше 400 точок споживчого кредитування.
У відділеннях нового типу все, починаючи від дизайну і закінчуючи робочим графіком та обов'язками співробітників, відрізняється від стандартних відділень, а процес спілкування з клієнтом налагоджений до дрібниць. Так, система управління клієнтськими потоками при реєстрації направляє клієнта до потрібного фахівця, а CRM-система повідомляє співробітникові Банку історію звернень клієнта і «підказує» максимально зручне персональне рішення. Принцип обслуговування «в один дотик» дозволяє отримати весь спектр послуг - від консультації до внесення платежу - у одного фахівця. Завдяки всім впровадженим інноваціям клієнт у багато разів скорочує час свого перебування у відділенні.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ 
Сервіс My Alfa-Bank дозволяє клієнтам в онлайн-режимі безкоштовно оплачувати комунальні рахунки, інтернет, мобільний зв'язок або здійснити  будь-який інший платіж.
У 2012 році стали доступними нові функції: оновлення залишків по рахунках відбувається кожні 30 хвилин, а до відкриття депозитів онлайн додана можливість скасування автоматичної пролонгації внесків. Клієнт може налаштувати регулярні платежі для автоматичного погашення кредитів, поповнення депозитів або інших своїх цілей.

АЛЬФА-БАНК В УЖГОРОДІ
Єдині стандарти обслуговування сприяють високій якості сервісу в кожному відділенні банку – від міст-мільйонників до маленьких містечок. Прикладами успішної роботи є відділення в Закарпатській області - в Ужгороді Альфа-банк обслуговує клієнтів вже понад п'ять років. Це як великі корпоративні клієнти, так і приватні особи, мешканці міста та області.  
Серед послуг, якими пропонує скористатися відділення -  кредитування до 200 000 грн. без забезпечення, кредитні картки з лімітами до 75 000 грн., вигідні депозитні продукти, підключення до інтернет-сервісу та багато іншого. 
Запорукою успішної роботи і задоволеності клієнтів у відділенні вважають професійність та привітність колективу на чолі з відкритим до побажань клієнта керівником. 
Будь ласка, звертайтеся за консультацією щодо банківських послуг до спеціалістів відділень Альфа-Банку:​

Відділення «Ужгородське»
м. Ужгород, вул. Швабська, 36
тел.: (0312) 64-96-70
моб.тел.: 067 248 60 04

Відділення «Мукачівське»
м. Мукачево, вул. Пушкіна, 16
тел.: (03131) 3-89-32