Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

АРІАДНА, професійна обробка скла

У рейтингу ТОП-50 Закарпатське підпри-ємство «Аріадна» в галузі формування та обробки  скла  займає  7  місце  в  Україні.

   До числа великих відкриттів, що змінили життя людства, як-от винахід колеса чи добування вогню й електрики, можна впевнено віднести й одержання скла. Уявити сучасний побут людини без цього мате-ріалу – не можливо. Мистецтво його виготовлення знали ще в Древньому Єгипті за 7 тис. років до нашої ери. 
   І нині, маючи стародавню історію, скло продовжує залишатися одним із найсучасніших, найбільш стильних матеріалів. Архітектура та дизайн ХХІ cт. немислимі без скла, а широчінь його застосування просто вражає: від підставок, посуду, стелажів – до скляних перегородок, дверей і навіть скляної підлоги, сходів,  ліфтових  шахт. 
   Сучасне скло – це не тільки матеріал для будів-ництва, а й витвір мистецтва. Воно може бути кольоровим, матовим, на нього наносять узори за допомогою піскоструминної обробки, шовкографії, кольорових емалей, фотодруку. Може бути прозорим тільки з одного боку або змінюватися залежно від освітлення, пропускати або затримувати ультра-фіолетові  промені.
   Ексклюзивне оформлення скла та дзеркал
   Різноманітність скляних виробів та їх красу краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Потрапити у таке собі «царство скла» можна, завітавши до грецької царівни Аріадни. Для цього не потрібно по-дорожувати в часі, адже знаходиться вона в м. Мука-чеві. Саме тут з 1997 року під керівництвом Мирона Дубанича розпочало свою діяльність ТОВ «Аріадна». 
   І так само, як нитка Аріадни допомогла коханому у скрутній ситуації, так і підприємство допомагає розв'язати складні питання архітектури, дизайну, побуту загалом. «Завжди мав бажання надавати певні послуги. Починали з вагончика, де різали скло. Далі розширювалися, переймали досвід більш розвине-них європейських скляних майстерень.      Ми одні з перших і поки єдині, хто надає в Закар-   патті настільки широкий спектр послуг», – розповідає  пан  Мирон. 
   Компанія займається оптово-роздрібною торгів-лею, нарізкою та обробкою скла, філіруванням (вигинанням скла), свердлінням отворів, виготовляє склопакети будь-якої конфігурації та складності. Окрім цього, «Аріадна» виконує художнє офор-млення скла і дзеркал (фарбування), що надає їм особливої  неповторності  та  ексклюзивності.
   «Використовуємо найкраще скло європейсь-ких  виробників…»
   В «Аріадні» ви наче потрапляєте у світ скляного царства. Фігурні малюнки та вирізи, різноманітне забарвлення, форми, текстури... Фірма має весь можливий арсенал для обробки скла. Дизайнер може намалювати, а «Аріадна» втілить будь-які забаганки. Мирон Дубанич зауважує: «Вимоги стають вищими,   а це нас спонукає постійно розвиватися, запро-ваджувати на виробництві нові технології роботи зі склом, дзеркалами. Ми намагаємося йти в ногу з часом, стежимо за всіма новинками в техніці. А незабаром підприємство розпочне робити фотодрук на  склі».  
   Усі процеси роботи відбуваються на сучасному сертифікованому обладнанні, що дозволяє дотри-матися непростих технологій виробництва, а це, в свою чергу, визначає якість продукції. Спеціалісти підприємства прискіпливо контролюють кожний етап. 
   При цьому використовують тільки найякісніший матеріал – з Лисичанського заводу «Пролетарій», а також з Англії та Бельгії. Комплектуючі до склопакетів замовляють з Італії, Англії, Німеччини. «Економити на матеріалах не можна, адже це наше обличчя, ми ним дорожимо. Відтак працюємо для людей від щирого серця. Вже багато років це справа всієї моєї сім'ї. Кожний із нас вкладає часточку власної душі. Дружина, Еріка Іванівна, – мій заступник і партнер у роботі й у житті. Син Мирон з новими ідеями активно переймає справу, а дочка Габріела – наш штатний перекладач англійської», – з усмішкою розповідає керівник. 
   Визнані лідери обробки скла
   За свою чималу діяльність «Аріадна» здобула непідкупний авторитет. Компанія активно співпрацює з багатьма іншими фірмами. У списку її клієнтів – чернівецькі та львівські замовники. А за державним рейтингом – ТОП-50 підприємств-лідерів України у 2011-2012 роках – «Аріадна» зайняла 7-е місце у своїй галузі. 
   «На Україні небагато аналогічних компаній, які б надавали настільки широкий спектр послуг і працю-вали на такому рівні. Ми пропонуємо різноманітний вибір, безліч варіантів. З кожним клієнтом працюємо індивідуально, орієнтуючись на його потреби, вимо-ги, можливості… Постійно оновлюємо асортимент, тож затримок з постачанням чи роботою над певним замовленням нема. Маємо власний спеціалізований автопарк й свою продукцію доставляємо самос-тійно», – розповідає Мирон  Дубанич-молодший.   
   В Україні підприємство є дистриб'ютором фірми «SULAK» (станки для обробки скла з Чехії) та «Metall Glas» (обладнання для виготовлення склопакетів з Угорщини). Придбавши їх обладнання, «Аріадна», надасть повну консультацію з його експлуатації, а за необхідності дозволяє пройти спеціалізоване навчання. Як представник виробників, «Аріадна» постійно бере участь у різноманітних державних та закордонних виставках. З-поміж них – щорічна експозиція «Прімус-Україна», міжнародна виставка в Дюссельдорфі (Німеччина), яка проходить раз на   два  роки.  
   Моя майстерня успіху...
   Успішний підприємець, люблячий сім'янин і батько, пан Мирон скромно ділиться своїм бачен-   ням успіху: «Для мене – це озирнутися назад і усвідомити: роки пройшли недаремно. Багато зроб-лено для себе, сім'ї і для людей. Років 15-20 тому, якби я захотів фігурне дзеркало чи художньо оформлене скло, у нас такого не знайшов би – не робили. Треба було замовляти за кордоном. А наразі ми можемо задовільнити скляні «потреби» майже кожного нашого клієнта. Це є нашим критерієм успіху».  
   Будь-який виріб зі скла прикрасить приміщення, додасть граційністі, зробить  вашу оселю чи офіс неповторними. Скло легко «вписується» в будь-який інтер'єр різних стилів. Воно легко комбінується з будь-яким матеріалом. Найпростіші форми в скляному втіленні набувають особливого сенсу і краси. Тож не гайте часу – скляне царство «Аріадни» ласкаво  запрошує!

ТОВ АРІАДНА 
м. Мукачево, вул. Карпенка Карого, 22а
тел.: (03131) 2 31 48, 5 7688, 2 2299, 2 2303
e-mail: info@ariadna.com.ua
www.ariadna.com.ua​