style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

АртПаннорама

 
​АРТПАННОРАМА
м. Ужгород
пл. Кирила і Мифодія, 1 а
(03122) 2 76 19
099 170 4676
095 403 9184

 

e-mail:artpannorama@gmail.com
www. artpannorama.com.ua 

Кажуть, що час неможливо зупинити. А так хочеться це зробити! Принаймні, коли відчуваємо себе щасливими, коли переживаємо прекрасні і хвилюючі миті нашого життя. І що ми робимо? З нетерпінням чекаємо фотографа або самі беремо в руки фотоапарат, аби впіймати мить і назавжди залишити у пам`яті цей фантастичний спогад. ​Фотографія без зайвих слів розповість про нас і наше життя. Родинні світлини є своєрідною пам`яткою для дітей, онуків, правнуків. Адже у кожного з нас час від часу виникає ностальгія ­– згадати про минулий час, про минулі події.
Уже 20 років поспіль в Ужгороді працює одна з фотолабораторій, яка здобула собі хороше ім`я завдяки сумлінному підходу до роботи. За цей тривалий період вже чимало людей скористалися її послугами. А починалося все в червні 1993 року, коли колективне підприємство "Смерічка" відкрило фотолабораторію з назвою "Фуджіекспрес".

Основну увагу тут приділяли виготовленню фотографій. Так тривало до 2000 року, поки не виникла потреба в обрамленні й оформленні зображень. Тож фірма (уже з новим ім`ям – "Арт-Паннорама") вирішила зайнятися виробництвом фоторамок та естетичним оформленням картин. До прикладу, нині в салоні виставлено ряд картин відомих художників, що брали участь у різноманітних виставках.

Починаючи з 2010-го, упродовж трьох років поспіль,  фотосалон "Арт-Паннорама" взяв участь у 6-ти виставках, де представив свої оформлені картини.
   Сьогодні серед асортименту "Арт-Паннорами" широкий вибір багетів: пластмасових, металевих, дерев`яних, різної конструкції і складності. Також тут виготовляють паспарту на будь-який смак і колір. Постачальники  цієї продукції – провідні світові виробники.  
      Багет – профіль, вироблений з дерева, пластику, алюмінію, призначений для виготовлення рамок. З погляду естетики, багети підкреслюють глибину та красу витвору.  
  Паспарту – це шматок цупкого паперу або картону, що використовується для обрамлення картин.  
   Наступним кроком назустріч своїм замовникам є можливість  оформляти інтер`єр сучасними цифровими фресками "Affresko".

 Термін цей походить з Італії і означає  "письмо на сирому ґрунті". Сьогодні така декорація є одним із найпопулярніших трендів у елітному дизайні приміщень.

 

Будь-яке зображення з цифрового варіанту переноситься на стіну. А процес проходить так: на неткане дуже тонке полотно наноситься зображення майбутньої фрески. За допомогою спеціального клею полотно закріплюється на потрібне місце, так що бажане зображення приймає фактуру підготовленої стіни. Таким чином фреска набуває вигляду намальованої безпосередньо на стіні. Така технологія робить зображення майже вічним, тому фрески потішать вас ще довгими роками. 

Сучасні фрески декорують сьогодні приміщення різноманітних архітектурних споруд – церков, будинків...  Вони компонуються із будь-яким стилем – від класики до модерну. Тож якщо ви бажаєте прикрасити своє помешкання цим колоритним дивом і надати йому унікальності, сміливо звертайтесь у салон "Арт-Паннорама". Тут для вас  –  безліч пропозицій з каталогу і допомога кваліфікованих спеціалістів та дизайнерів.  
   Картини, фотографії, настінні фрески – це мистецтво із власною історією. І тоді, як час швидкоплинний і зупинити його неможливо, мистецтво живе вічно.