style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

Карат Буд, ТОВ

Карат буд
Василь Гісем
Директор

   Кожна людина є творцем свого життя та успіху.Для когось ці словазвучать не тільки в переносному значенні, а й буквальному. Уже 9 років на будівничій ниві працює ТОВ «Карат Буд». Очолює підприємство Василь Гісем, якому достеменно відомі всі тонкощі цієї нелегкої справи. Адже у свій час уродженець с.Голубиного Свалявського району закінчив Львівський політех-нічний інститут за спеціальністю «промислове та цивільне будівництво». Після навчання працював на посаді майстра, старшого виконроба, начальника Ужгородської пересувної колони обл-споживспілки Закарпатя, а наразі очолює ТОВ «Карат Буд». Запорукою успіху Василя Михайловича є сумлінне та якісне виконання роботи. Саме за таким принципом діє і ТОВ «Карат Буд».
   За майже десятилітню діяльність підприємство має чим похизуватися.  Зокрема,у переліку виконаних робіт є одна з найгарніших оздоровниць Закарпаття – комплекс на 200 місць з басейном (територія санаторію «Квітка полонини») в с.Солочин Свалявського району. Тут здійснено оновлення всієї інфраструк-тури, проведено реконструкцію котельні з монтажем дорогого та складного обладнання. За період існування підприємства збудовані дві автозаправні станції для фірми «Лукойл», Ужгород-ський міський центр зайнятості, спортив-ний зал школи в с.Визниця Мукачівського району. 
   Виконує «Карат Буд» і досить специфічні роботи. Так, одним із напрямків підприємства є будівництво гірськолижних витягів. Серед перших – витяги завдовжки 980м і 350м у с.Синяк Мукачівського району, а також 650м та 450м у с.Солочин (санаторій «Квітка полонини»). У цьому ж переліку –два гірськолижні витяги по 450м для санаторію «Сонячне Закарпаття» та 2-місна канатна крісельна дорога на горі Стіг Рахівського району (урочище Драгобрат). 

"Будiвництво величиною в життя…"

   Серед арсеналу досвідчених кадрів на підприємстві діє відділ проектування, що дозволяє,порівняно з іншими фірмами, швидше виконувати замовлення. У свою чергу, неабиякий досвід, професійний підхід та якісне виконання робіт сприяло тому, що «Карат Буд» добре зарекомен-дував себе на ринку. Підприємство є асоційованим членом Будівельної палати України. Зважаючи на це, іноземні інвестори більш охочі до співпраці. Зокрема, підприємство співпрацює з австрійською фірмою «Wolf Modul» щодо впровадження технології будівництва спорудіз енергозберігаючого дерев'яного каркасу. Ця технологія запатентована в Європі. Результатом такої співпраці сьогодні є виготовлення проекту житлового будинку на 21 квартиру в м.Мукачеві, дитячого садка на 80 місць в с.Коропець Мукачівського району, який планується побудувати в 2013 році, а також ФАП для с.Синяк на Мукачівщині.

ТОВ “Карат Буд” 
м. Ужгород 
вул. Минайська, 16 
кабінет 7-9
тел. 67 1919, 67 2990
karat@e-mail.ua ​

   Тому ставленню до роботи, яке культивується на підприємстві, можна тільки позаздрити. Тож «Карат Буд» – надійний будівничий у нашому житті.