style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

Kun & Vojtovich


Kun & Vojtovich
СЕРТИФІКОВАНИЙ УСПІХ З ГАРАНТІЄЮ НА 25 РОКІВ
90202, м. Берегово, вул. Флоріана, 2
(03141) 4 3352, 050 392 0277, 067 270 3013, 067 913 4124, 
office@kunandvojtovich.com.ua, www.kunandvojtovich.com.ua
   Історія сучасної бруківки відносно недавня – розпочалась у Нідерландах у ХІХ столітті. Тротуарну плитку використовували для будівництва доріг через нестачу в країні кам'яної сировини. Після того, як застосування такого матеріалу визнали успішним, виготовляти тротуарну плитку розпочали і в інших державах. 
Вона щодня у нас під ногами, але ми настільки звикли до неї, що навіть не помічаємо. Її ж відсутність викликає скарги та бурю емоцій через незручності – мова йде про «тротуарну плитку».

   Зокрема, чимало виробництв такого профілю є в Закарпатській області. Та з-поміж десятків «плиточників» яскраво вирізняється Берегівське приватне підприємство «Кун і Войтович». Назва фірми утворилася від однойменних прізвищ її власників, і розпочалась їх історія 2002 року – з ініціативи Івана Войтовича та за фінансової підтримки Бейли Куна. На той час мало кому вірилось, що настільки різні люди зможуть утворити гармоній тандем й успішно працювати. 

Бейло Кун & Іван Войтович

   Іван Войтович народився в сім'ї православного священика на Виноградівщині. Коли він був ще дитиною, батька відправили служити в Берегово, де сім`я і зосталася жити. Студентські роки пана Івана пройшли у Львівському політехнічному університеті на машинобудівельному факультеті. Далі – служба в армії, опісля ж чоловік певний час працював митником, водієм, а згодом відкрив власну справу – займався лісом. Через кілька років напрямок себе вичерпав.
 «Тоді стало зрозумілим – бізнес потрібно змінювати. На думку спала хороша ідея… І по милості долі на моєму життєвому шляху з'явився Бейла, ми поговорили я розповів про свої плани. Поїхали в Трускавець – подивитися на аналогічне підприємство, Бейла зацікавився й фінансово підтримав. Так ми вже більше 10 років працюємо пліч о пліч»
– розповідає пан Іван. Зростаючи в атмосфері добра й Божої любові, Іван Войтович завжди дотримувався і продовжує дотримуватися християнської моралі. Саме тому основними принципами, якими керується в своїй роботі, є відповідальність та чесність. 
   Схожі цінності й ставлення до праці близькі його партнеру по бізнесу Бейлі Куну. Уродженець Берегова, чоловік все життя прожив у рідному місті. За винятком армійської служби, яка пов'язана зі Львовом. Спогади про ці роки викликають на його обличчі особливу усмішку: «Служив добре, бо був водієм генерала». Загалом життєвий шлях Бейли Куна – яскравий приклад, як заповзятливість і розум можуть привести до успіху. Від звичайного водія при магазині – до товарознавця, директора фірми, а згодом і приватного підприємця.  «У мене була ціль – працювати тільки на себе, і я цього досягнув», – з гордістю розповідає бізнесмен. 
   Бейла Кун – у числі перших в краї, хто у 80-х роках почав займатися експортом-імпортом. Спершу це було ТОВ «Глобус» (продаж різноманітного товару), яке пан Бейла всього за 8 місяців не тільки витягнув з величезної боргової ями, а й повністю налагодив тамтешню роботу. Підприємницькою діяльністю чоловік зайнявся вже в незалежній Україні, працював у декількох напрямках: зовнішньо-економічній торгівлі, сфері громадського харчування, деревопереробній галузі. Розповідаючи про свій досвід, пан Бейла зазначає, що бізнес потрібно змінювати кожні 10-15 років, або розширюватися, якщо справа прибуткова. 
   В свою чергу Іван Войтович додає: починати було не просто, але «ми поставили собі за мету зробити «нормальну фірму», забезпечити гідні умови праці й оплату, добротну продукцію. Наша плитка дорожча, але якісніша». 
   Підприємство "Кун і Войтович" працює за сучасним німецькими технологіями з викорис-танням якісних компонентів і барвників. На відміну від традиційної плитки, яка формується методом вібрації бетонних сумішей, нова плитка виготовляється шляхом вібрації з наступним пресуванням під великим тиском. Ця технологія забезпечує підвищену витривалість до впливу кліматичних факторів, а також збільшує її механічну стійкість. Спеціальний пластифікатор, що використовується у виробництві пресованої плитки, надає продукції високої морозостійкості (витримує температуру - 45 °С). Пропонуємо різноманітний асортимент -- 6 видів плитки ( 7 кольорових гам) та по два види палісадів й пореберників. 
   «Думаю, ми єдині в області, хто має сертифікати», – зауважує пан Іван. Продукцію дають на експертизу до випробувального центру "Львівського державного науково-проектного інституту".За його висновками плитка має 25 років гарантії. «Наша продукція вже не потребує реклами, бо переконавшись в її надійності, люди самі рекомендують плитку один одному. Окрім того, ми самі безпосередньо професійно займаємось її викладкою. Це ще одна з причин, чому клієнтам зручно з нами співпрацювати», – кажуть бізнес-партнери. 
   Попри те, що конкурентів вистачає, чоловіків це не лякає, навіть навпаки, стимулює працювати краще. Так, Бейла із захопленням демонструє одну з плиток – розповідає, як йому спало на думку зробити її популярного нині багряного кольору. Їхніми ж клієнтами в основному є мешканці міст і сіл, хоча був період активної співпраці з міськими радами. Так, Рахів, Берегово, Свалява вистелені продукцією «Кун і Войтович». Загалом, за десятилітню діяльність фірма здобула довіру 5 тисяч клієнтів, серед яких є замовники з Одеси, Дніпропетровська, Криму, а також з-за кордону – Румунії, Польщі, Угорщини та інших країн. 


«Кун і Войтович» є не просто успішним бізнесом, а зразком якісної та відповідальної роботи. Саме тому фірма і сьогодні вдало працює і лідирує на закарпатському ринку будматеріалів. Адже успіх – річ відносна: мало здобути, потрібно вміти майстерно утримати свої позиції.