Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Лік

 

Понад 20 років
«ЛІК» тримає першість
серед мовних шкіл

   Секрет успіху – у постійному розвитку та вдосконаленні

   Мовна школа «ЛІК» – майже ровесниця української незалежності. В Ужгороді вона першою почала надавати послуги з вивчення іноземних мов й одразу знайшла свого різновікового клієнта. Студентам мовної школи від 4 до 70 років! Тутешні викладачі переконані, що вчитися ніколи не пізно, як і не рано, бо наймолодшим охочим навчатися в «ЛІКу» – всього два роки.
   Мовна школа, назва якої розшифровується як «Лінгвістика і Культура», конкуренції не відчуває. Добра репутація, досвід, традиції промовляють самі за себе. «ЛІК» – найбільша школа в Закарпатті, одночасно тут навчаються близько 400 студентів, а всього за роки існування через неї пройшли понад 8000.
   Від самого заснування й досі «ЛІК» залишається єдиною у місті незалежною організацією для дорослих і дітей, яка може називатися мовною школою: своя методика, випробувані підходи до навчання, потужна навчальна база та відпрацьована система виховання молодих викладачів. У школі є методист, завуч, який контролює хід навчального процесу.
   Основним принципом підбору викладачів є бажання розвиватися, вміння слухати й поважати студента. «ЛІК» завжди запрошує на роботу кращих спеціалістів, а під час роботи керівництво робить все, щоб викладачі підвищували кваліфікацію. Регулярні семінари, тестування, міжнародна сертифікація – все це гарантує якість навчання.
   «З нами виросло вже третє покоління дітей. Вони прийшли до нас у 7-9 років, потім ми їх ростили, випускали зі школи, допомагали вступити у ВУЗи. Зараз наші студенти приводять до нас своїх дітей і навіть онуків! Для нас це дуже важливий показник», – коментують у «ЛІКу».

   У «ЛІКу» першими застосували комунікативну методику й досі не зраджують їй

   Сьогодні у мовній школі навчають не тільки англійській та угорській, за вивченням яких приїжджають навіть з інших областей. Також тут можна опанувати французьку, словацьку, чеську, німецьку та італійську, тобто більшість європейських мов.
   «Ми були першими, хто познайомив студентів і вчителів Ужгорода із комунікативною методикою. Це навчання мові через спілкування. Для цього викладач повинен володіти певними техніками, інструментами мовлення. Ми пишаємося тим, що наші викладачі не тільки вміло використовують напрацьовані найсучасніші методики, а й розробляють свої власні, навіть пишуть підручники!
  Комунікативна методика ефективніша за традиційну, – розповідає Олена Шенцева, – але тут важливо пам’ятати, що це не просто розмова, це урок, під час якого кваліфікований викладач навчає мові.»

   Роби свою справу добре і досягнеш успіху

   «Ми не ставимося до студента як до клієнта, тому беремо на себе відповідальність його навчити. Помилкова думка, що заплатив гроші, отже, будеш знати. Саме тому ідеальна школа для мене – це місце, де кожен знаходить себе й однодумців. І нам здається, що в «ЛІКу» ми цього досягли. Сьогодні у планах – облаштування сучасної медіабібліотеки, а також затишного саду», – ділиться планами директор мовної школи Олена Шенцева.
   За роки роботи у «ЛІКу» сформувалася власна філософія: коли навчаєш мові, то це означає не тільки передати граматичну або лексичну структуру мови, а й допомогти студентові засвоїти навички спілкування. Володіння іноземною мовою — це, передусім, культура й спосіб мислення цією мовою і, звісно, робота над собою.

Лінгвістичний центр «ЛІК»
вул. Лучкая, 16, м. Ужгород
моб.: (050) 432-45-83
centre.lik@gmail.com
facebook.com/lik.centre
vk.com/centre_lik

Дзвоніть:

 ​6  1  3  4  4  8