Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Перечинський Лісохімкомбінат


Перечинський
Лісохімкомбінат
Закарпатська обл., м. Перечин,
вул. Червоноармійська, 25
тел.:                   (03145) 2 3168
                           (03145) 2 3159
e-mail:           sales@lxk.com.ua
www.polyprom.com

 
ЮРІЙ МАЛЬЦЕВ
Керівник Перечинського 
Лісохімкомбіната​

   Коли в Закарпатті згадують про найбільші підприємства регіону, то у списку лідерів незмінно залишається Перечинський лісохім-комбінат. Сьогодні – це підприємство, яке знають в Україні і за кордоном. Продукція лісохімкомбінату проходить тест на якість не лише за вітчизняними критеріями. Вся справа у тому, що підприємство дорожить роками заробленою репутацією і дбає про те, щоб її ніщо сьогодні не затьмарило.
   Керує Перечинським лісохімкомбінатом із 2008 року Юрій Мальцев – людина, яка має за плечима освіту фізика, службу в армії і 24-річний досвід роботи на державній службі. Усі ці якості допомагають Юрію Володимировичу успішно керувати численним колективом і працювати над впровадженням нових підходів до ведення справи.
   Про успіх Перечинського лісохімкомбінату говорить той факт, що на підприємстві сьогодні працює більше семи сотень людей, а заробітна плата співробітників є однією із найвищих в області. Це допомагає керівництву комбінату вимагати від своїх співробітників максимальної віддачі і відповідального ставлення до роботи.  Саме тому Перечинський лісохімкомбінат по праву вважається флагманом економіки району та входить у п'ятірку найбільших підприємств Закарпаття.  
   Вже багато років поспіль лісохімкомбінат спеціалізується на виготовленні трьох основних видів продукції. Це деревновугільна продукція — вугілля та брикети для грилів і для промисловості; карбомідоформальдегідні смоли, які використо-вуються у виробництві деревних плит, з яких виготовляють меблі; універсальний розчинник – етилацетат, що використовується у виробництві фарб, побутової хімії і т. ін. У етилацетату дуже висока якість, тому попит на нього росте з кожним роком. 
   Продукція Перечинського лісохімкомбінату експортується споживачам Західної Європи у найкоротші терміни за узгодженими графіками. Сприяє цьому зручне розташування комбінату: 150 км від кордону з Польщею, 50 км від кордону з Угорщиною та 30 км від кордону зі Словаччиною. Саме тому основні ринки продажу етилацетату і деревновугільної продукції — в Євросоюзі. На такому великому ринку чимала конкуренція. Залишатися серед лідерів Перечинському лісохімкомбінату допомагають логістика та ефективні схеми збуту.
   Якщо мова заходить про вітчизняний ринок, то тут лісохімкомбінат є одним із найбільших виробників деревного вугілля. Щороку його випускають понад 20 тисяч тонн.
   Успішним Перечинський лісохімкомбінат залишається і за рахунок впровадження новацій. Одна із них — це енергетична економія у виробництві. Два роки тому підприємство практично відмовилися від споживання у літній період природного газу, який раніше вико-ристовували у значних обсягах.  
   Сьогодні комбінат працює на парі (енергоносіїв із заводських реторт), яку отримує при виробництві деревного вугілля. Завдяки цьому є спосіб здешевити продукцію і заробити додаткові бали на жорсткому ринку конкуренції. 
   При цьому керівництво підприємства дбає і про те, аби мінімалізувати небажаний вплив на екологію Закарпаття. Саме тому лісохімкомбінат повністю відмовився від використання чистого формаліну при виробництві карбомідо-формальдегідних смол. Це одна із найбільш небезпечних речовин, яка могла потрапляти у навколишнє середовище. Всі органічні домішки спалюються в котлах-утилізаторах. 

ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ ПІДТВЕРДЖЕНА СЕРТИФІКАЦІЙНИМИ КОМПАНІЯМИ

   Висока якість продукції Перечинського лісохімкомбінату, яка контролюється за всіма стандартами вітчизняного та міжнародного контролю, та професійний підхід до ведення справ допомагають підприємству тримати марку лідерства вже не перший рік. А справа, яка започаткувалася в Закарпатті ще наприкінці 19 століття, набирає обертів і в 21-му. А це найбільший показник успішності та конкуренто-спроможності.