style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 3 гостя.

Free counters!

Природничо-гуманітарний коледж

Природничо-гуманітарний коледж
ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

fg   Природничо-гуманітарний коледж ДВНЗ «Ужгородський національний університет» – вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації, що має майже двадцятилітню історію. Створений у кінці минулого століття, він увібрав кращі освітні традиції та напрацював багато нового, актуального у навчально-виховному процесі. Високий науковий рівень, застосування інтерактивних та дистанційних форм навчання, інноваційних технологій дали змогу здійснювати якісну підготовку молодших спеціалістів. Близько 2500 випускників коледжу працюють у різних галузях або продовжують навчання у ВНЗ як у нашій області, так і за її межами. Цьогоріч більш ніж 200 випускників готуються до державних іспитів та захисту дипломних робіт.

   Серед наших студентів - десятки призерів міжнародних та всеукраїнських олімпіад і конкурсів, дипломантів студентських наукових форумів тощо.

   За час свого існування у коледжі сформувалися добрі традиції проведення обласних та всеукраїнських заходів: студентська науково-практична конференція до Дня української писемності і мови; олімпіада з української мови для студентів-представників національних меншин, акція «Земля Духновича – землі Франковій» та інші.

   Та головне на сьогодні - підготовка до вступної кампанії – 2016. Природничо-гуманітарний коледж проводить набір на денну форму навчання на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.) на перший курс та повної загальної середньої освіти (11 кл.) за наявності двох відповідних сертифікатів – на другий курс у межах ліцензійного обсягу за обраними спеціальностями, на заочну форму навчання за наявності відповідних сертифікатів ЗНО.

   Після закінчення коледжу випускники можуть або продовжити навчання на старших курсах відповідних факультетів університету (денна та заочна форми), або працевлаштуватися за обраною спеціальністю. Зарахування випускників нашого закладу до університету здійснюється за результатами фахових вступних випробувань з урахуванням середнього бала диплома молодшого спеціаліста.

   Природничо-гуманітарний коледж здійснює підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» із таких спеціальностей:

 

  • «Фінанси, банківська справа та страхування» (термін навчання - 2 роки 10 місяців);
  • «Облік і оподаткування» (термін навчання – 2 роки 10 місяців);
  • «Право» (термін навчання – 3 роки 10 місяців);
  • «Інженерія програмного забезпечення» (термін навчання - 3 роки 10 місяців);
  • «Будівництво та цивільна інженерія» (термін навчання - 3 роки 10 місяців);
  • «Геодезія та землеустрій» (термін навчання - 3 роки 10 місяців);
  • «Туризм» (термін навчання - 3 роки 5 місяців).

 

   Для успішного проходження вступних випробувань у коледжі діють підготовчі курси з української мови, математики, історії України та географії (червень-липень 2016 р.). Приймальна комісія працюватиме з 11 липня 2016 р. Термін проведення вступних випробувань з 21 липня 2016 р.

м. Ужгород, вул. Українська, 19

+38 (0312) 61-33- 45 61-59- 89

collegeuzhnu@ukr.net

www.college.uzhnu.edu.ua (або ПГК УжНУ)