style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

Про довідник "Ділове Закарпаття"

 Перший випуск довідника "Золоті сторінки України" на Закарпатті побачив світ у 1996 році. На 180 сторінках цього видання були розміщені адреси і телефони близько 600 підприємств і організацій. З того часу обсяг довідника значно збільшився, змінився його зовнішній вигляд: назва, зміст доповнився.

    В 2006 році вийшла електронна версія довідника на компакт-диску. 

    Наш рекламно-інформаційний довідник буде надійним помічником у бізнесі, і багато керівників здобудуть нових ділових партнерів на Україні і за її межами, використавши інформацію з наших "золотих" сторінок. 

    Довідник видається об'ємом більше 400 сторінок формату А4 у м'якій палітурці, включає до себе чорно-білі сторінки з довідковими даними, повно-кольорові "золоті" сторінки з рекламними блоками і діловою інформацією про більше ніж 8 тисяч фірм, підприємств, організацій Закарпаття. Також видання вміщує рекламні сторінки на крейдованому папері, карту Закарпатської області та м.Ужгорода. Видається тиражем 10 тис. примірників. 

    Всім партнерам довідник і компакт-диск презентується в якості подарунку. Розповсюджується тираж безкоштовно по надійно відпрацьованій системі кур'єрської доставки, на спеціалізованих виставках, а також його можна придбати в роздріб через мережу відділень "Укрпошти" та книжкових магазинів. 

    Колектив Закарпатської філії "Золоті сторінки України" готував ювілейне видання, надіючись, що зібрана нами інформація допоможе Вам збільшити прибутки, знайти нових ділових партнерів та вільно орієнтуватись у світі бізнесу. Будемо дуже вдячні, якщо пропозиції та відгуки, які виникли в процесі користування довідником "Ділове Закарпаття 2013", Ви надішлете за електронною адресою:gp@utel.net.ua або зателефонуєте: (0312)61-26-85.