Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Термінал-Карпати

​​

 
Вантажний митний комплекс, ТзОВ «Термінал-Карпати»
 
 
«Формула успіху – людська довіра»
 
  Міжнародна торгівля є важливим чинником економічного процвітання регіону. І діяльність  вантажних митних комплексів відіграють тут важливу роль. Саме від них залежить своєчасна доставка товару та його безпечність.  Таких комплексів на Закарпатті всього кілька (3). Всі вони покликані полегшувати роботу в митному імпортуванні та експортуванні.     
     Завдяки сумлінній  праці в місті  Чоп плідно продовжує свою роботу підприємство "Термінал-Карпати". Створене у 1998 році, воно упродовж багатьох років  зарекомендувало себе, як одне з кращих у сфері транспортних та митних послуг. Про це свідчить цьогорічне визнання підприємства у міжнародному бізнес-рейтингу як кращого з кращих, що дозволило посісти 11-е місце по КВЕДу 63.11.0 ("Транспортне оброблення вантажів"). "Термінал-Карпати" удостоєне численними нагородами за успішне ведення бізнесу у сфері опрацювання  митних вантажів. Це і не дивно, бо враховуючи нинішні митні стандарти, саме вантажний  комплекс "Термінал-Карпати" дозволяє виконувати весь спектр митних послуг на найсучаснішому рівні, проводити всі необхідні операції  з  транспортування  й опрацювання  вантажів.
  Керівник підприємства  Кухоцький  Микола  Степанович – людина добропорядна, цілеспрямована і не один рік спостерігає за працею своїх працівників, а завдяки командному духу в цій установі з гордістю може похвалитися  успішною  роботою кожного з них. Сам він  є прикладом  для наслідування у цій нелегкій справі, адже добре знає всі ази митного бізнесу. Лише професіонал здатен керувати таким складним механізмом транспортування.
  Важливу роль в прискоренні вантажних  операцій зіграв той факт, що 1 липня  2005 року наказом Державної митної служби України створений митний пост "Батьово".  Коли будувався цей комплекс, врахували  все. По-перше, вигідне географічне положення об'єкту. Адже відстань від Батьова до найближчих кордонів з Угорщиною, Словаччиною і Румунією  невелика – всього 20-90 км. По-друге, при проектуванні цього терміналу взяли до уваги всі сучасні
 
вимоги в технічній, технологічній і екологічній сферах. Наразі вантажний потенціал і технічне забезпечення вантажного митного комплексу  дає можливість оснащувати  до 200 євровагонів на добу. При цьому  клієнта  постійно інформують про  стан  вантажу.       
  Окрім  традиційного перевантаження експортно-імпортних і транзитних вантажів,  сьогодні "Термінал-Карпати" надає своїм клієнтам цілий комплекс послуг: організацію схеми перевезення товарів усіма видами транспорту  між країнами Західної Європи, Прибалтики і СНД; перевантаження "автомобіль-вагон" або "вагон-автомобіль"; охорона товарів на складах тимчасового зберігання; організацію доставки імпортних товарів, які пройшли митний огляд, кінцевому отримувачу; перевантаження тарно-штучних та сипучих вантажів,  таких як зерно, солод, цемент  тощо.
   Завдяки  професійному підходу до своєї справи, підприємство  набирає нових обертів у своїй діяльності. У 2010 році загальними  силами працівників  ТзОВ "Термінал-Карпати" в Закарпатській області побудований і введений в експлуатацію термінал із переливу скрапленого вуглеводневого газу пропан-бутану із залізничних цистерн колії СНД у євроцистерни колії  1435 мм, яка діє в Західній Європі. Основними отримувачами газу наразі є такі країни, як Угорщина, Сербія, Словаччина, Румунія, Хорватія. За останній рік об'єм перелитого газу пропан-бутану по всім залізничним терміналам  Закарпаття склав близько 100 тисяч тонн. А за період роботи переливної станції  "Термінал-Карпати"  здійснений перелив газу загальним об'ємом до 30 тисяч тонн. Ці результати кажуть самі за себе. 
 Вантажно-митний комплекс "Термінал-Карпати" успішно розвивається і процвітає упродовж уже 15-ти років. За цей час успішне підприємство здобуло не лише численні нагороди, але й  багаторічне визнання і зробило свій  вклад у сферу розвитку міжнародної торгівлі. Варто зазначити, що найважливішим елементом  у формуванні такої позиції була саме людська довіра, яка диктує і створює  бізнес-стосунки. Саме вона залишається  надійною ланкою на шляху до споживачів  та  партнерів. Довіра і спільна праця – ось  основні  принципи, якими  керується  підприємство "Термінал-Карпати" на ринку транспортних  та  митних послуг. 
 
 
м. Чоп,
пл. Європейська, 1
(0312) 711008,
​711130, 711910
e-mail: office@tk-ua.com
​www.tk-ua.com