style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

Ужгородський національний університет

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ
Державний вищий навчальний заклад
«Ужгородський національний університет»

 

 

 

 

 

 

Ужгородський національний університет, який заснований в 1945 році, є одним із класичних університетів України, акреди-тованих за IV (вищим) рівнем акредитації (сертифікат серії РД - IV №0753932).

Ващук Федір Григорійович
Ректор,
доктор технічних наук,
професор.

   Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України щодо об’єднання  двох провідних Закарпатських університетів Ужгородського  Національного університету та Закарпатського Державного університету,  проводиться реорганізація навчального процесу в УЖНУ, де навчання  студентів проходить на 20 факультетах та 104 кафедрах.

Гордість університету – могутній кадровий потенціал: 117 докторів наук, професорів, 557 кандидатів наук та доцентів, 11 лауреатів Державної премії України в галузі науки і техніки, 57 заслужених діячів науки, техніки, освіти, медицини та 4 членів-кореспондентів НАНУ і галузевих наук.

тел. (03122) 3 3341 - приймальня


Переста Юрій Юрійович Проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ доктор медичних наук, професор
Костенко Євген Якович
в.о. декана стоматологічного факультету, Головний лікар Університетської стоматологічної поліклініки, завідувач кафедрою ортопедичної стоматології, кандидат медичних наук, професор
067- 500-46-60

 

Клітинська Оксана Василівна заступник декана стоматологічного факультету, завідувач клінікою дитячої стоматології та дентальної гігієни, кандидат медичних наук, професор
066-132-78-09
067-236-45-92

   Стоматологічний факультет Ужгородського національного університету був створений відповідно до рішення Вченої Ради від 31 серпня 2006 року (Протокол № 8).
   Сьогодні стоматологічний факультет складається з: деканату, п'яти комп'ютерних класів, двох лекційних залів по 120 місць, чотирьох фантомних класів, десяти клінічних кабінетів на сімнадцять стоматологічних установок, кабінету фізіотерапії, рентгенкабінету, оснащеного радіовізіографом та цифровим ортопантомографом, операційними для хірургічної стоматології, імплантології та ендодонтичних втручань, працюють Центр дентальної гігієни, Центр імплантології та хірургічної стоматології, університетська стоматологічна поліклініка та зубопротезна лабораторія. Існує цілодобовий доступ до безпровідного інтернету Wi-Fi, що дає можливість дистанційної форми навчання.
   Практичні заняття проводяться на клінічних базах обласної клінічної стоматологічної поліклініки, Закарпатської обласної клінічної лікарні імені А. Новака, Ужгородської міської дитячої клінічної лікарні, поліклініки Управління Міністерства внутрішніх справ в Закарпатській області, п'яти

СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ

приватних стоматологічних клінік, санаторію-профілакторію «Малятко», ужгородської загальноосвітньої школи № 20 та гімназії міста Ужгород (загалом 63 стоматологічні установки). 
   Навчальний процес на стоматологічному факультеті забезпечують 13  професорів, докторів медичних наук, 16 доцентів, кандидатів медичних наук, 18 старших викладачів та 19 асистентів.
   Співробітниками факультету опубліковано 270 наукових праць, з них 67 у фахових виданнях; опубліковано 7 монографій, з них 2 мають гриф МОНмолодьспорт України, 1 посібник з грифом МОЗ України, 2 атласи, 16 навчально-методичних посібників, 4 інформаційних листи; отримано 12 патентів на корисну модель; підготовлено 38 методичних розробок з усіх профільних предметів кафедр стоматологічного факультету для студентів 2-5 курсів.
   Протягом 2008-2012рр. на базі  факультету проведено 12 науково-практичних конференцій, з них міжнародних – 4.
   Для забезпечення лікувального процесу на стоматологічному факультеті 26 жовтня 2010 року відкрита Університетська стоматологічна поліклініка .
  Співробітники Університетської стоматологічної поліклініки проводять лікування та навчальний процес на кафедрах дитячої стоматології, терапевтичної стоматології, ортопедичної стомато-логії, хірургічної стоматології і щелепно-лицевої хірургії та кафедрі стоматології післядипломної освіти.
   Працюють центр дитячої стоматології та дентальної гігієни, центр ортопедії та дентальної імплантології, терапевтичної стоматології та ортодонтії.
   Концепція Університетської стоматологічної поліклініки базується на індивідуальному комплексному підході до лікування пацієнтів з використанням сучасних методик та високоякісного обладнання.

УНІВЕРСИТЕТСЬКА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА
88000, Україна, м. Ужгород, вул. Університетська, 16-а (БАМ)
(0312) 64 03 61

Використовуючи науково-медичний потенціал кафедр стоматологічного факультету УжНУ, розвиває та впроваджує стоматологічну освіту, зберігаючи та відновлюючи стоматологічне здоров'я краян.
Системний підхід до лікування та відновлення індивідуальної красивої посмішки виконується лікарями та спеціалістами багатопрофільної зубо-технічної лабораторії.
Протезування на внутрішньокісткових титанових дентальних імплантатах – один із напрямків сучасної стоматології, який дає можливість відновити зубні ряди без препарування власних інтактних зубів. 
В центрі дентальної імплантології Університетської стоматологічної поліклініки проводять лікування та ортопедичне відновлення складних клінічних ситуацій, що потребують комплексного вирішення.
Сучасні методи діагностики та лікування стоматологічних захворювань у дітей та підлітків.
Клініка дитячої дентальної гігієни здійснює:
-    консультації  досвідчених спеціалістів;
-    психологічна підготовка дітей різного віку до лікування;
-    навчання гігієні порожнини рота з індивідуальним підбором паст та щіток;
-    профілактичну герметизацію фігур зубів надсучасними герметиками;
-    лікування у дітей різного віку карієсу, гінгівіту, стоматиту з використанням сучасних матеріалів;
-    ортодонтичне лікування аномалій прикусу брекет-системами та знімними апаратами.

Ортодонтія
Лікування патології зубних рядів за допомогою сучасних конструкцій.
Світ прекрасних посмішок. Лікування аномалій різними видами брекет-систем.
Сапфірові брекети IN SPIRE  ICE – найпрозоріші брекети з високою якістю полірування, що забезпечує високу гігієну та комфорт в період лікування. 
Металеві міні-брекети забезпечують ефективне ортодонтичне лікування і досягнення стабільного положення зубів.
Лікування швидке, надійне та зручне.