Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

"Вишневий сад" в місті Мукачево

"Вишневий сад"
                в місті Мукачево
   Коли набридає міська метушня, а сірі будні стають нестерпними, хочеться провести спокійний вечір з сім'єю або ж поринути в атмосферу старовинного Мукачева і відчути минуле його королівської величі, – сміливо відвідайте готельно-ресторанний комплекс «Вишневий сад». 
   Свою історію ресторан «Вишневий сад» розпочав у 2002 році. Починали будівництво з нуля. І попри жорстку конкуренцію вже десять років заклад утримує лідерські позиції. Головною заслугою цього є його власниця Ольга Василівна Андрела – уродженка с.Завидово Мукачівського району. Ця жінка пізнала на своєму життєвому шляху всього потрохи. У свій час була і продавцем, й офіціантом, і помічником кухаря… Працюючи, чимало поїздила за кордоном – побувала в Польщі, Чехії, Угорщині, тодішній Югославії. Весь цей досвід і Божа любов допомогли їй досягнути успіху. 
   А у «Вишневому саду» справді відчувається духовна атмосфера. «Відкривалися в день Святого Миколая Чудотворця, який став для мене та закладу покровителем. Напередодні приміщення освячували – і до речі, це ми робимо постійно», – зауважує пані Ольга. Справді, у цьому закладі – повна гармонія. Культивуються тут і сімейні традиції: на всі великі свята ресторан закритий, а в неділю, за європейським зразком, працюють тільки з обіду. «Це час для сім'ї і Бога», – пояснює власниця. 
   Розуміючи з власного досвіду всі етапи роботи комплексу, Ольга Василівна є строгим, але справедливим керівником. Вимагає чесної роботи, а натомість, крім гідних умов праці й оплати, персонал може безкоштовно смакувати всіма стравами, що тут готуються. Окрім того, зразкові в роботі працівники отримують премії.
   Вкотре не може не вражати, як ця мила жінка змогла поєднати успішний бізнес і при цьому залишитися зразковою дружиною та мамою трьох дітей. Запорука успіху, за словами самої героїні, у чесній та безперервній сумлінній праці. «Існують Божі закони, –  каже Ольга Василівна. –  З неба просто так нічого не впаде. Треба заробляти своїми руками, а найголовніше – чесно. Мене вчили працювати по совісті, де б я не опинилася». 
   Справжня бізнес-леді не гребує будь-якою роботою і сама безпосередньо займається домашнім господарством. А воно в неї чималеньке: кури, свині, корови. Найбільше полюбляє працювати з сіном. «Отак засмагну на полі, а люди думають, що на курорт їздила», – усміхається. Це направду яскравий випадок, коли в жінці поєдналась вишукана простота, краса та розум. Разом із тим, героїня відзначає, що нічого цього б не було без сильної підтримки. «Донині незамінним помічником, радником і другом є мій чоловік – Василь Андрела. «Вишневий сад» – це наш спільний успіх». І досягнення чимале – у цьому можна переконатися, завітавши до комплексу.
   На перший погляд, цей заклад з-поміж інших вирізняється цікавою будовою та іменним гербом, що вабить до себе перехожих. Розмістившись у старій частині міста, комплекс ніби увібрав у себе дух Мукачева і Закарпаття загалом, з усім його колоритом, небувальщиною. У ресторані, що за останні роки став одним з найпопулярніших та най-відоміших у місті над Латорицею, на порозі вас зустріне усміхнена та привітна гардеробниця – і ласкаво запросить до залу. З цього моменту ваша королівська пригода роз-починається… Картини, дерев'яне оздоблення, оригінальна колона в центрі, червоний килим та стільці, що чимось нагадують королівські трони, фірмовий посуд, справжній кришталь – усе це дозволить відчути себе справжнім графом Шенборном. Поки перехоплює дух від побаченого, до вас підходить офіціант з меню. Й тут виникає небезпека зовсім розгу-битись, адже вам запропонують більше ста найрізноманітніших страв та напоїв європейської, української, зокрема й закарпатської кухонь. Якщо так і не вдасться обрати милу серцю страву, майстерні та досвідчені кухарі в змозі виконати будь-яку вашу забаганку. Справжнє свято вашому шлунку гарантують екологічно чисті продукти, більшість із яких виро-щуються на власному господарстві. Не залишаться байдужими любителі солодкого, які зможуть поласувати справжньою домашньою випічкою й десертами – тістечками, тортами. Окрім того, у ресторані є спеціальне меню для дітей з огляду на їхні вподобання. Поряд із великим залом, де може розміститись близько 80 людей, є ще бенкетний, розрахований на 18 відвідувачів. А поєднання давньогрецького стилю з елементами модерну створюють неповторну атмосферу затишку та спокою. 
   «Вишневий сад» справді створений за європейським зразком. Та попри все зовнішнє оформлення й атрибутику, найціннішим у комплексі є своєрідний дух та високий рівень обслуговування, що дозволяє відчути себе по-справ-жньому бажаним та цінним гостем закладу. Загальну атмосферу свята в ресторані створює жива музика, яку можна почути щодня з 18 години. Для урочистих подій та бенкетів адміністратори ресторану підготують шоу-програму, насичену танцювальними та музичними номерами. А для постійних від-відувачів діє гнучка система знижок. «Вишневий сад» завжди зможе задовольнити найвибаг-ливішого клієнта. 
   Гордістю комплексу є ексклю-зивна літньо-зимова тераса, виконана в мисливському стилі. У той час, коли батьки смакують піцу, спечену на дровах, їх діти граються, розфарбовують замальовки за спеціально облаштованим столиком. Якщо це заняття набридне, до себе приверне увагу папуга, що розмовляє, та невеликий ставок із справжніми золотими рибками, дно якого всипане монетками, які радо залишають відвідувачі з бажанням ще раз сюди повернутися.
   Варто зауважити, що на території «Вишневого саду» є готель, кафе, сауна та автостоянка, яка охоро-няється. Гостям готелю пропонують 10 комфортабельних номерів з усіма зручностями. Довершеними акордами вашого відпочинку в комплексі стане сучасна сауна з басейном та оздоров-чим масажем. Все це створює незабутню картину відпочинку. 
   Успіх комплексу «Вишневий сад», як і його власниці, є незаперечним. А все тому, що людина і моральні принципи тут – на першому місці.
контактний телефон:
(03131) 4 4040
(095) 859 4009

м. Мукачево, вул. Пушкіна, 52
vyshnevyjsad@gmail.com