style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-9437342779886677"
data-ad-slot="1716732134"
data-ad-format="auto"
data-full-width-responsive="true">

Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

Free counters!

Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака


ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСНА
КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ
імені Андрія Новака
Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака - лікувально-профілактичний заклад, який надає висококваліфіковану вузькоспеціалізовану стаціонарну та консультативну медичну допомогу третинного рівня населенню Закарпатської області. Звання А.Новака лікарні присвоєно у 2008 році, враховуючи історичне значення та роль у розвитку лікарні її основоположника - Андрія Новака.

88000, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капушанська , 22
тел.: (0312) 61-55-12, (0312) 61-28-89

   Керівником закладу є лікар вищої категорії, кандидат медичних наук Яцина Ю.Ю.

   Пріоритетними напрямками розвитку закладу є:
  покращення матеріально-технічної бази та умов надання медичної допомоги хворим;
  вдосконалення медичних технологій та підвищення фахової спеціалізації лікарів; 
​  впровадження новітніх технологій в галузі медицини із створенням нових підрозділів, таких, як торакальна хірургія, відділення ендоскопічної діагностики та мініінвазивної хірургії.
  У складі ЗОКЛ ім. А.Новака функціонують:

   КОНСУЛЬТАТИВНА ПОЛІКЛІНІКА плановою потужністю 250 прийомів за добу, кількість спеціалізованих прийомів становить 37. Основними завданнями обласної консультативної поліклініки є забезпечення консультацій по встановленню, уточненню діагнозу, рекомендації щодо обсягу і методів лікування, визначення потреби в стаціонарній допомозі у відділеннях обласної лікарні чи в інших закладах. Консультативний прийом ведуть штатні лікарі поліклініки, 96% з яких мають вищу категорію, та працівники УжНУ (доценти, к.м.н., професори).
   На базі обласної поліклініки функціонує також обласний Центр планування сім'ї, де проводиться консультативна, діагностично-лікувальна допомога вагітним та гінекологічним хворим, проводиться санітарно-просвітницька робота з підлітками. 

   СТАЦІОНАР на 619 ліжок (19 клінічних відділень). Особливістю стаціонарної допомоги хворим на базі ЗОКЛ є вузька спеціалізація. 
   Ряд вузькоспеціалізованих ліжок є єдиними в області - гематологічні, профпатологічні, ліжка для лікування розсіяного склерозу, імунологічні, реконструктивної та відновлювальної хірургії, для лікування онкологічних захворювань ЛОР-органів, прокто-логічні, судинної хірургії, торакальної хірургії, в тому числі, для лікування хворих з онкопатологією органів грудної клітки. На базі відділення ортопедії та травматології створено обласний центр антирабічної допомоги.

   ПАРАКЛІНІЧНІ СЛУЖБИ, серед яких потужне діагностичне відділення з сателітними центрами комп'ютерної томографії на базі Хустської та Берегівської ЦРЛ; відділення ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії, клініко-діагностична лабораторія, відділення функціональної діагностики, фізіотерапевтичне відділення, центра-лізоване паталого-анатомічне відділення.
   Функціонують 5 сателітних центрів програмного гемодіалізу у Хустській, Тячівській, Виноградівській, Рахівській та Мукачівській ЦРЛ. У 2010 році на базі ЗОКЛ ім. А.Новака створено регіональний центр телемедицини.
   На даний час лікарня є клінічною базою кафедр медичного факультету УжНУ та факультету післядипломної освіти, де працює ряд професорів, доцентів, докторів та кандидатів медичних наук. Також проходять практичну підготовку випускники медичних училищ, майбутні медичні сестри.