Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

ЗАКАРПАТСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ДП

ДП «ЗАКАРПАТСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ»
ПОПОВИЧ Василь Мафтейович
Директор інституту​

   Державне підприємство «Закарпат-ський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою (далі – Підпри-ємство) створений у 2003 році в зв΄язку з перепідпорядкуванням та реорганізацією Інституту землеустрою Української академії аграрних наук.
   Державне підприємство «Закарпат-ський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» є правонаступ-ником Закарпатського філіалу інституту землеустрою УААН.  18 липня 1961 року на базі виробничої частини відділу землеустрою і сівозмін обласного управління сільського господарства була створена Закарпатська землевпорядна експедиція республіканського інституту «Укрземпроект».  Наказом Міністерства сільського господарства УРСР від 4 вересня 1969 року №614 Закарпатська землевпорядна експедиція перетворена в Закарпатський філіал інституту Укрземпроект. Наказом Держагропрому УРСР від 25 липня 1989 року №174 Республіканський проектний інститут по землевпорядкуванню «Укрземпроект» перетворено в Український науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут по землеустрою (УкрНДІземпроект) та наказом Південного відділення ВАСГНІЛ від 14 квітня 1992 року №100 Закарпатський філіал інституту УкрНДIземпроект перейменовано в Закарпатський філіал Інституту землеустрою УААН. 
   Сьогодні державне підприємство «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» — це єдине державне підприємство в Закарпатській області із землеустрою, землевпорядних робіт, яке активно впроваджує наукові розробки в практику земельних відносин та здійснення земельної реформи в Україні, реалізує політику держави щодо наукового обґрунтування перерозподілу земель, формування раціональної системи землеволодінь і землекористувань, охорони земель, створення сприятливого економічного середовища і покращення природних ландшафтів. 

   ДП «Закарпатський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» виконує всі види землевпорядних, земле-оціночних та ґрунтознавчих робіт. 
   Для здійснення своєї діяльності інститут має всі необхідні ліцензії, сертифікати та атестації.

 

Поштова адреса: 
88003, м. Ужгород Закарпатської області, вул. Яроцька, 5а
тел.: (03122) 3-42-05, тел/факс: (03122) 3-40-14
e-mail: zakland@ukr.net