Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

ЗАКАРПАТСЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦIЇ МЕТРОЛОГIЇ ТА СЕРТИФIКАЦIЇ

ДЕРЖАВНЕ ПIДПРИЄМСТВО «ЗАКАРПАТСЬКИЙ 
НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР СТАНДАРТИЗАЦIЇ 
МЕТРОЛОГIЇ ТА СЕРТИФIКАЦIЇ»
   Державне підприємство «Закарпатський науково-виробничий центр стандартизації метрології та сертифікації» (далі Центр) заснований на загальнодержавній власності і підпорядкований Міністерству економічного розвитку і торгівлі України. 
   Становлення Центру проходило у складний післявоєнний період. Воно почалось із наказу Голови Комітету у справах мір та вимірювальних приладів при РНК СРСР №20 від 25 січня 1946 року, на підставі якого було створено Управління Уповноваженого Комітету у справах мір та вимірювальних приладів при Закарпатському облвиконкомі.
   Центр створений з метою виконання державних функцій у сфері стандартизації, метрології, акредитації, сертифікації. Здійснює роботи з надання послуг суб'єктам підприємницької діяльності у межах, визначених чинним законодавством та передбачених Статутом центру.


Піняшко В.В.

   У ДП "Закарпаттястандартметрологія" формується та актуалізується фонд нормативних документів. Фонд нормативних документів нараховує понад 20000 документів.
   Робота колективу спрямована допомагати виробникам нашого регіону у підвищенні конкурентно-спроможності своєї продукції на вітчизняному та зовнішньому ринках.   
   ДП “Закарпаттястандартметрологія” активно співпрацює з різними державними та недержавними установами, підприємствами, підприємцями та громадянами нашого краю.

У Центрі створені такі основні структурні підрозділи:
1. Відділ метрології (повірка (калібрування), державна метрологічна атестація ЗВТ);
2. Відділ сертифікації продукції, послуг та систем управління;
3. Випробувальна лабораторія;
4. Група стандартизації комп`ютерного та інформаційного забезпечення;​

ВIДДIЛ МЕТРОЛОГIЇ 
   ДП "Закарпаттястандартметрологія" уповноважений на право проведення:
 -     державних контрольних випробувань засобів вимірювальної техніки;

ВIДДIЛ СЕРТИФIКАЦIЇ ПРОДУКЦIЇ, ПОСЛУГ ТА СИСТЕМ УПРАВЛIННЯ 
   ДП "Закарпаттястандартметрлогія" акредитоване в Українській державній системі сертифікації продукції – Системі сертифікації УкрСЕПРО – як орган з сертифікації продукції та послуг, яка проводиться на відповідність обов'язковим вимогам, що визначені законодавчими актами України щодо забезпечення життя та здоров'я людей, захисту їх майна, а також охорони навколишнього середовища.

ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРIЯ 
   ДП "Закарпаттястандартметрологія" проводить сертифікаційні випробування продуктів харчування та сировини, випробування продукції на відповідність її технічним умовам при виробництві, сертифікаційні випробування будматеріалів і сировини за фізико-механічними, геометричними та радіологічними показниками.
   У випробувальної лабораторії (ВЛ) ДП “Закарпаттястандартметрологія” діє система якості згідно з ДСТУ ISO/IEC 17025.

ГРУПА СТАНДАРТИЗАЦIЇ КОМП`ЮТЕРНОГО ТА IНФОРМАЦIЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
   На базі ДП “Закарпаттястандартметрологія” працює єдиний в області інформаційний відділ – з широкопрофільною базою українських та міждержавних нормативних документів.

м. Ужгород, вул. Тиха, 3, тел.: (0312) 61 3019, 61 6768, zdcsms@ukrpost.ua, www.dcsms.uzhgorod.ua