Зараз на сайті 0 користувачів та 0 гостей.

ЗІНА

Зіна

Жолтані

   До найбільших плюсів мережі належать широкий вибір асортименту, зручне розташування (більшість магазинів – у спальних районах) та цілодобова робота. 

   Від торгівлі до власного вироб-ництва – стратегія розвитку торгової марки «Зіна». Окрім хлібобулочного цеху, на черзі виготовлення  сільсько-господарської продукції.

«Зіна» – народна назва
   Iсторію «Зіни» розпочав Микола Жолтані. Успішний підприємець та громадський діяч, що не потребує зайвої реклами – людина, яка добре відома серед краян. Згадуючи, як виникла така ідея, каже: «Якось приїхав пізно ввечері в Хуст, а все закрито, ніде купити поїсти. Тоді й відчув велику потребу в цілодобовому магазині – так і виникла ідея». У 1998 році в Хусті відкрився магазин під назвою «Антоніо-Жолтані». 
   А в 2001 році в Ужгороді на вул.Капушанській почав працювати перший цілодобовий магазин, який вже мав назву «Зіна». Iм'я закладу стала символічним: «Близько 30 років тому на цьому місці розміщувався радянський продуктовий магазин, де завідуючою була Зінаїда Іванівна. Всі мешканці казали: «йдемо до Зіни…», «ми йдемо в Зіну…». Тобто, це історична назва. Оскільки знання історії надважливе, тому я зберіг це найменування. Людям зручно так говорити, це справжня народна назва. А оскільки Зінаїда Іванівна було росіянкою, то й так і «сформувалася» «Зіна», – розповідає підприємець.  
   Нині це вже мережа – 24 таких магазинів. Знаходяться вони в м. Ужгороді, м. Чопі, в Ужгородському, Перечинському та Великоберезнянському районах. Штат працівників налічує 120 осіб. Зокрема для завідуючих магазинів та продавців систематично (по понеділках для керівників і по п'ятницях для продавців) проводять курси, тренінги, навчання. Для багатьох молодих людей «Зіна» стала стартовим майданчиком у професійному рості.

Від торгівлі до власного виробництва
   «Люди вже наїлися всякого сміття і хочуть споживати нормальні харчі, від цього залежить наше здоров'я. У нас вже є сучасна пекарня з італійським обладнанням, де печеться хліб без домішок хімії. Наразі плануємо розширювати асортимент хлібобулочних виробів», – зауважує Микола Жолтані. Також в найближчих планах – власне виробництво сільськогосподарської продукції.
   Головним правилом, яким керується Микола Жолтані в житті, – це ставитись до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе. Тож для відвідувачів магазинів намагаються створити максимально приємну атмосферу. Особливо красномовно про це свідчить напис на фірмових стаканчиках для кави: «Зіна» з любов'ю до людей»… 
   Адже, як пояснює чоловік, для того, щоб бути успішним у бізнесі, потрібно розуміти, що працюєш насамперед для людей: «Щоб тобі було добре, ти маєш зробити добре оточуючим. Бо коли людина зациклюється на своїх проблемах, то нічого не виходить. Вирішуй проблеми людей – і ти вирішиш свої. Потрібно розуміти: аби тобі було краще, ти маєш думати не про себе». 
   Тож мережа магазинів «Зіна» ласкаво запрошує, адже тут думають і працюють для людей…

ЛІДЕР ГАЛУЗІ 2009 |  2011 | 2012
За результатами Національного бізнес-рейтингу 2009 року «Зіна 0-24" отримала Національний сертифікат «Лідер галузі 2009".
Керівника підприємства Миколу Жолтані нагороджено статус-нагородою «Професіонал галузі».